Onlineové poprvé aneb co mě ke psaní blogu přivedlo

Nikdy jsem nežila v online světě, lépe řečeno ve světě sociálních medií. To je samý Facebook, Twitter, Instagram, TikTok a ani nevím, co všechno. Lidé se mě ptali:  „A ty nemáš Facebook? Nemám, odpovídala jsem. Tedy odpovídala jsem tak celý svůj dosavadní život. Ještě pár dní zpátky jsem ho totiž neměla. To je ten moment, kdy přišel zlom, a já zjistila, že v dnešní době ho ke splnění svého snu potřebuji.

Nikdy jsem necítila potřebu nic sdílet. V době kdy se u nás rozjížděl FB, jsem chodila na střední školu a svůj profil měl téměř každý. Byl to obrovský boom a sdílelo se vše. Od toho co kdo právě jí, dělá, sleduje a poslouchá až po to, kdy jde do sprchy. Nic pro stydlivého introverta, jako jsem já.

Naštěstí jsem vždycky kolem sebe měla lidi, kterým to nevadilo a mohla jsem se s nimi propojit i jinak. „Po staru.“ Žádné kolonky s tlačítkem přidat nebo sdílet jsem nepotřebovala. A co se tedy změnilo? Jak přišla myšlenka sdílet?

Jsem učitelka angličtiny, a i když v současnosti maminka na mateřské dovolené, nepřestávám být zapálená do šíření toho, co jsem se na své cestě naučila. Můj příběh si můžete přečíst zde>> Ohledně učení a angličtiny jsem dostávala spoustu otázek, které se postupem času začaly více či méně opakovat.

Začali se mě ptát rodiče na to, jak se s dětmi mají doma učit. Kolegové, kteří nejsou jazykáři nebo ti, co učí angličtinu na prvním stupni a jsou třeba jen o pár lekcí napřed než samotní žáci, chtějí různé rady, tipy a triky. Začínající lektory, kteří mají perfektní znalosti jazyka, ale nikdy nikoho neučili, zajímá to, kde hledat inspiraci do výuky.

Všechny tyto otázky a mnohé další mě vedly k tomu, abych začala sdílet své zkušenosti a osvědčené tipy s co nejvíce lidmi hledajícími řešení překážek na své cestě. Tento příspěvek je moje online poprvé. A přestože je to tak trochu kostrbaté, věřím, že hledáte-li podobné odpovědi, začtete se do dalších řádků.

Jsem nadšená, že touto cestou Vám můžu předávat zkušenosti, inspiraci i podporu a oporu. Tak pojďte se mnou dál…

Mou vášní je učení angličtiny a za svou praxi jsem posbírala mnoho zkušeností a poznatků. Díky tomu mohu dnes inspirovat rodiče a učitele, aby se s dětmi učili anglicky spolu, efektivně a strávili tak příjemné chvíle. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.