Muška jenom zlatá…. Nebo?

Už jste si někdy říkali, že to co děláte, stejně nemá cenu? Že zbytečně plýtváte energií? Že to ani nezkusíte, protože by to stejně nedopadlo?

Já jsem tyhle pocity měla docela nedávno. Říkala jsem si, jestli vlastně ten můj projekt má smysl, budoucnost. Jestli někdo ty moje články čte, inspiruje se mými tipy, zajímá ho to, co sdílím na sociálních sítích.

Projekt mě sice baví, ale jde to všechno mnohem pomaleji, než jsem čekala a než bych si přála. Někdy jednoduše není energie, jindy čas….noooo a někdy jde o prachsprostou prokrastinaci. (Řekněte, že to taky znáte:-D)

Tak jsem si tak zoufala a říkala jsem si, že bych potřebovala nějaké ujištění nebo znamení, že to všechno má smysl. Kdybych tak našla čtyřlístek, to by bylo to „moje znamení“. Začala jsem tedy koukat do trávy a hledala a hledala. A samozřejmě nenašla.

Konec. Kašlu na to. Na čtyřlístek i projekt.

Druhý den jsem byla zase venku, ale hledat čtyřlístek mě ani nenapadlo. Šla jsem po zahradě, koukla pod nohy a BYL TAM! Čtyřlístek! Objevil se až, když jsem ho přestala hledat a na ničem nelpěla.

Byla to muška jenom zlatá nebo něco víc?

Přiznám se, že tohle nebyl můj první čtyřlístek, který jsem kdy našla. Ale druhý.

Ten první jsem našla, když jsem se učila na státnice celá zoufalá, že se to nenaučím a zkoušku stejně neudělám. Opět jsem bez hledání koukla pod nohy a viděla ho tam. Jo a ty státnice jsem nakonec udělala na výbornou.

Jsem zvědavá, jestli ještě někdy čtyřlístek najdu a za jakých okolností.

Jak to máte vy? Taky jste zažili podobné „znamení“?

Mou vášní je učení angličtiny a za svou praxi jsem posbírala mnoho zkušeností a poznatků. Díky tomu mohu dnes inspirovat rodiče a učitele, aby se s dětmi učili anglicky spolu, efektivně a strávili tak příjemné chvíle. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.