Objednávka e-booku s videoukázkami

Na této stránce si můžete objednat e-book Prstové říkanky a jak na ně

  • ANO
    Objednávám si tímto e-book "Prstové říkanky a jak na ně".
  • ANO
    Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF, kde najdu i odkazy na videoukázky na YouTube, na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Níže pod sebou naleznete dva formuláře. Jeden je pro platby v Korunách a druhý v Eurech. Nákup ze Slovenska je možný pouze pro nepodnikatelské subjekty (ne na IČO). 

 

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si, co říkají čtěnáři e-booku 

Ebook s anglickými prstovými říkankami nabízí tipy k neotřelému zpestření výuky angličtiny jak pro rodiče, tak lektory angličtiny pro malé děti. Sama jsem jako máma a lektorka angličtiny pro nejmenší před přečtením Barčiného ebooku znala pouze jedinou z nich. Videa ke každé říkance mi moc pomohly představit si, jak říkanku správně provést a představit dětem. Díky videím jsem si říkanky sama lépe zapamatovala a když si potřebuji chvíli odpočinout, nechávám své děti dívat se na ně samotné. Velmi oceňuji také kartičky, které mohu mít vždy po ruce, a k říkankám se vracet kdykoliv během dne. Úplně nejvíce se mi líbí také omalovánky, díky kterým slovíčka k tématům můžeme s dětmi ještě více natrénovat. Ebook je parádní, přesvědčte se sami!
Ing. Michaela Karkoškoválektorka angličtiny, www.michaelakarkoskova.cz
Z eBooku jsem byla nadšená! Tolik inspirace a říkanek v angličtině se pro děti vždycky hodí. Jsou jednoduché a chytlavé. Děti si je rychle oblíbily. Velmi oceňuji přiložený slovníček a fonetický přepis, aby si rodič zafixoval slovíčka správně a nemusel výslovnost dohledávat v překladači. Každá říkanka je také na tisknutelné kartičce, aby byl vždy po ruce. Jako skvělý bonus jsou v eBooku omalovánky pro děti, které odpovídají tematice říkanek.
Aneta ŠtěpánkováCesta k samostatnému dítěti, www.anetastepankova.cz
Baru, moc děkujeme za možnost si vyzkoušet prstové říkanky. Můj tříleťák angličtinu miluje a když si to ještě může spojit s nějakým pohybem, tak je nadšenej. Dokonce náš roční prcek se snaží pohyby opakovat po nás. Je to sranda. Oceňuji i malou kapesní verzi, kterou můžu vzít kamkoliv s sebou. Chvilku mi trvalo, než jsem se básničky naučila, ale vzhledem k tomu, že jsou u nás skoro na denním pořádku, tak do týdne jsem je měla zmáknutý.
Kačka Říhovámaminka

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na info@anglickyspolu.cz